HAU MIAU

Zapraszamy wszystkie Psy i Koty do hotelu!

Hotel dla psów

Nasz hotel dla zwierząt zapewni domową i kameralną opiekę Twojemu pupilowi.
Nie mamy boksów i klatek!
Każdy czworonożny klient ma zapewnioną wygodną kanapę.

Dlaczego warto wybrać nasz hotel dla zwierząt?

Z wyborem hotelu dla zwierząt jest trochę jak wyborem kolonii dla dziecka. Warto sprawdzić warunki w jakich będzie, poznać opiekuna oraz zapoznać się z programem aktywności proponowanym przez hotel.

Jako jedni z nielicznych proponujemy indywidualny dobór opieki w zależności od charakteru psa. Na rynku możemy znaleźć ofertę hoteli domowych oraz takich, które mają indywidualne pokoje. U nas po zapoznaniu się z psem i rozmowie z właścicielem dobieramy formę pobytu. W zależności od psa może on zostać zakwaterowany w pokoiku z wygodną sofą lub zamieszkać razem z domownikami i towarzyszyć im w codziennym życiu.

Salon groomerski & hotel dla zwierząt

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale dobrze dobrana opieka sprawi, iż pies będzie czuł się komfortowo. Psy towarzyskie, lubiące obecność ludzi lub innych czworonogów będą zachwycone opcją hoteliku domowego- zawsze jest ktoś obok, zawsze coś się dzieje i nie skupiają się na stresie spowodowanym brakiem właściciela. Jednak jeśli posiadasz psa, który woli cisze i spokój proponujemy wybór pokoiku. Nie każdy pies lubi ciągły kontakt z innymi, dlatego chwila relaksu w swoim kąciku, do którego nie mają wstępu inne psy, zapewni spokój i bezpieczeństwo podczas odpoczynku.

pokój w Hotel dla zwierząt
Pokoik indywidualny

Oczywiście wybór pobytu z indywidualnym pokojem nie oznacza, iż pies spędza tam cały czas. Wszystko zależy od upodobań pupila. Wychodzimy na spacery, których intensywność dobierana jest indywidualnie do psa. Jedne wolą długie, ale spokojne spacery inne wolą szybki bieg po lesie. Ruch to zdrowie i zapewniamy go jak najwięcej w ciągu dnia, aby pies spokojnie zasnął wieczorem. Spacerujemy oraz biegamy w pobliskim, leśnym parku Chrząstówka

W Naszym Hotelu dla zwierząt każdy piesek otrzymuje ilość drapania za uchem

O opiekunie czyli o mnie

Jestem szczęśliwą osobą, której udało się połączyć pasję z pracą. Kocham zwierzęta, uwielbiam z nimi spędzać czas. Jestem osobą, która lubi ruch, z przyjemnością spędzam czas na zewnątrz spacerując, biegając czy po prostu bawiąc się ze swoimi czworonożnymi gośćmi. Dodatkowo jestem dyplomowanym groomerem. Oprócz wrodzonej miłości do czworonogów, posiadam wiedzę dot pielęgnacji, zachowań i specyfikę każdej rasy. Ponadto, na szkoleniu miałam możliwość zapoznania się z podstawowymi zasadami dot. zdrowia i bezpieczeństwa psów.

Zapraszamy na wizytę zapoznawczą, zobaczycie warunki w jakich będzie przebywać piesek oraz poznamy się nawzajem

To pies wybiera jak chce spędzić swój czas w Hotelu dla zwierząt!

Jeżeli lubi leniuchować to zapewnimy mu najwygodniejszą kanapę

drzemka Hotel dla zwierząt
relaks Hotel dla zwierząt

Jeżeli ma w sobie niewyczerpalne pokłady energii to będziemy je rozładowywać przez spacery i zabawy

zabawa w Hotel dla zwierząt

Ceny już od 50zł/doba